Drukarki etykiet
Drukarki etykiet

Drukarki etykiet

Drukarka etykiet to profesjonalne urządzenia do zadruku etykiet samoprzylepnych kodem kreskowym lubinnym oznaczeniem. Drukarki etykiet dostępne w asortymencie naszej firmy są przeznaczone do wydruku dużych i małych nakładów etykiet. Dzięki mocnej konstrukcji oraz dużej przepustowości, doskonale sprawdzą się w warunkach przemysłowych, gdzie istnieje potrzeba druku milionowych nakładów. Biurowe drukarki etykiet stworzone zostały dla firm, które w ciągu miesiąca potrzebują wydruk kilku tysięcy sztuk etykiet. Warto również zauważyć, że drukarki do kodów kreskowych, a także najróżniejszych etykiet, są wysoko wyspecjalizowanym sprzętem, który poprawia funkcjonowanie wielu procesów. 

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Godex DT2x

Godex DT2x to drukarka termiczna o rozdzielczości 203dpi i maksymalnej szerokości drukowania 54mm. Przeznaczona do małych i średnich nakładów. Urządzanie trwałe, proste w obsłudze i ekonomiczne w użytkowaniu.

Cena 0,00 zł

Godex EZ2250I

EZ 2250i to wydajna drukarka do zastosowań wysokonakładowych. Metalowy mechanizm drukujący oraz metalowa obudowa sprawiają, że jest wytrzymała i bardzo odporna. Pozwala na osiąganie wysokiej wydajność drukowania etykiet nawet w trudnym środowisku magazynowym i na halach produkcyjnych.

Cena 0,00 zł

Godex RT200

Drukarka Godex RT200 umożliwia wydruk termiczny bądź termotransferowy o maksymalnej szerokości 54mm. Kompaktowa obudowa sprawia, że urządzenie można umieścić w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Cena 0,00 zł

Śledź nas na Facebooku